Mladší žáci na vítězné vlně

O víkendu kluci odehráli zápasy v Ostravě a Klimkovicích a v úterý jsme hostili Karvinou.

Mladší žáci A

SOKOL OSTRAVA – HC ZUBŘÍ A 14:22 (6:10)

Prvních deset minut jsme zaspali a Ostrava překvapivě vedla . V dalším průběhu zápasů kluci zpřesnili přihrávky a střelbu a skoré narůstalo v náš prospěch až do závěrečných minut.

Sestava a branky: Michal Klement 1,Dominik Pliska – Petr Kačmarik 6 ,Pavel Vala 6,Daniel Vičan 3,Jakub Krupa 1, Bohdan Mizera 1 ,Jan Petřek 1, Marek Blinka 1,Tomáš Vlk 1, Tomáš Němec 1, Jurij Bondyuk

HC ZUBŘÍ A – KARVINÁ A 23:19 (11:9)

Od začátku vyrovnaný zápas .V závěru první půle jsme si vytvořili dvoubrankové vedení. V druhém poločase jsme Karviné gólově odskočili díky dobré střelbě Danka Vičana z křídelních prostorů na 22:17 a soupeř už neměl čas na zvrat.

Sestava a branky: Michal Klement, Matěj Maléř, Dominik Pliska – Petr Kačmarik 8, Daniel Vičan 6, Bohdan Mizera 3, Pavel Vala 3, Jakub Cáb 2, Jurij Bondyuk 1, Jakub Krupa, Jan Petřek, Marek Blinka, Tomáš Vlk, Tomáš Němec