Mladší žáci na turnaji Dobiáš cup!

Mladší žáci HC Zubří se o uplynulém víkendu zúčastnili turnaje „Dobiáš cup“, který se od pátku 27.11. konal za účasti 20 týmů a halách v Rožnově p.R. a Zubří. V pátek jsme se utkali na domácí palubovce postupně s ŠKP Bratislava 20:12, Tatran Litovel 25:19 a SHC Maloměřice Brno 27:10. Všechna tři vyhraná páteční utkání nám zajišťovala umístění do 8 místa. Ale bojovně naladění Zubřani chtěli víc a tak v sobotu porazili i posledního soupeře ve skupině a to SK p.e.m.a. Opava 18:4. Tím z prvního místa ve skupině postoupili do semifinále, ve kterém nás čekal vítěz druhé „zuberské“ skupiny STM Olomouc. V utkání s námi soupeř držel krok jen v prvních minutách a tak se vystřídali postupně  na ploše všichni hráči a po výhře 14:5 jsme postoupili do finále. Finále se již hrálo v neděli v hale na Koryčanských pasekách v Rožnově.  Nastoupili jsme proti soupeři ze Slovenska HK Bojnice. V bojovném a házenkářsky velmi pěkném utkání,  ve kterém se vítězství přelévalo z jedné strany na druhou skončilo po základní hrací době remízou 17:17 a čekalo nás pěti minutové prodloužení. Drama vrcholilo a v nastaveném čase padl jen jeden gól a to bohužel do naší branky. Takže prohra 17:18 a druhé místo v turnaji. Všem klukům patří veliké poděkování za bojovnost a reprezentaci klubu a navíc i Kubovi Cibulcovi, který byl vyhlášen za nejlepšího brankáře turnaje.
Sestava HC Zubří: Cibulec Jakub, Rybiář Tomáš, Randýsek Tomáš, Štěpán Janošek, Štěpán Vlk , Marek Diviš, Marek Pšenica, Dominik Mareda, Ondřej Krupa, Adam Zeman, Šimon Ondruch, Lukáš Krpelík