Mladší žáci mají za sebou náročný víkend

Mladší žáci HC Zubří za sebou mají velice náročný víkend (9. – 10. 4.). Všechny 3 naše družstva odehráli utkání v rámci zlínské ligy, Áčko navíc absolvovalo v neděli turnaj v Považské Bystrici.

HC PSG Zlín „B“ – HC Zubří „A“ 28:19

V sobotu jsme sehráli utkání v rámci zlínské ligy, s družstvem holek ze Zlína. V utkání jsme holkám podlehli o 9 branek a zapsali jsme si tak do tabulky první prohru!
V posledních týdnech, se celé družstvo ml. žáků potýká s různými chřipkami a virózami. Někteří kluci jeli na zápas bez tréninku a spousta klíčových hráčů na utkání ani neodcestovalo. Což se dost podepsalo na našem výkonu a je nutné dodat, že jsme v některých částech utkání působili, jako kdybychom na hřišti stáli poprvé. Je třeba ale dodat, že holky hráli velice pěknou házenou a v utkání nás převyšovali snad ve všem. Nehledě na to, že ač jsou věkově stejně jako naši chlapci, tak byli mnohem urostlejší a fyzicky vybavenější. Utkání ovládly od první minuty až do konce a zasloužily si vyhrát.
Sestava a branky: Holiš 3, Mach 3, Juříček 3, Němec, Chovanec 2, Štěpán 2, Pavlíček 1, Čmelík, Zeman 1, Holčák, Vičan 4.

V neděli jsme odehráli turnaj v Považské Bystrici.
Po sobotním utkání ve Zlíně, kde jsme podlehli družstvu holek, jsme měli docela obavy, jak se nám turnaj v Považské povede a jestli budeme schopni vydržet 5 utkání po tom co opravdu většina družstva celý týden kvůli nemoci netrénovala.
Vstup do turnaje se nám vůbec nepovedl a hned v prvním utkání jsme prohráli proti družstvu domácích o 9 branek. Opět to nebyl dobrý výkon z naší strany.
Po utkání jsme si v šatně vyříkali hodně věcí, trošku se namotivovali a do dalšího utkání, jsem vstoupili jako jiné družstva. Od samého začátku jsme v utkání udávali tempo my a soupeře jsme takřka k ničemu nepustili. Byl z toho dost jednoznačný výsledek o 15 branek.
V dalších zápasech se nám podařilo navázat na dobrý výkon z druhého utkání turnaje a v ostatních zápasech se nám také podařilo zvítězit.
Rád bych vypíchnul utkání proti Novým Zámkům, kde jsme v podstatě po celou dobu utkání tahali za kratší konec a nakonec se nám po bojovném výkonu a po poctivé práci v obraně podařilo zvítězit brankou z prostoru pivota 5 vteřin před závěrečným hvizdem.
Nakonec z toho bylo pěkné druhé místo v turnaji a dobrý pocit z předvedeného výkonu.
Musím kluky pochválit, že se dokázali kousnout i ve chvílích, kdy nám to moc nešlo a i přes to jsme to bojovností dokázali vždy zlomit.

HC Zubří „C“ – HC Zubří „B“ 31:23

Družstva sehrála utkání v rámci zlínské ligy.
Utkání se neslo od začátku v přátelském avšak velice bojovném duchu. Obě družstva chtěla v utkání zvítězit a byla z toho velice dramatická bitva až do samého závěru. Výsledek je dost jednoznačný ve prospěch družstva C, avšak průběh utkání byl velice vyrovnaný.
Sestavy a branky družstva B: Randus 2, Frňka 6, Mach, Šenkeřík 4, Němec, Šupler 2, Onderka 3, Čmelík, Jelínek, Vičan 6
Sestavy a branky družstva C: Křenek 5, Holiš 6, Šimurda, Zeman, Juříček 3, Gašpar 4, Sváček 4, Chovanec 3, Štěpán 6, Brokeš.

HC PSG Zlín „A“ kluci – HC Zubří „C“ 32:22

V neděli odehrálo dohrávku zlínské ligy na půdě silného Zlína A, který je druhý za našim ÁČKEM.
Kluci se silného soupeře nezalekli a ač jsou v podstatě všichni o rok mladší, tak dokázali v utkání Zlíňáky dost potrápit. Na výhru to bohužel nestačilo a naše družstvo prohrálo rozdílem 10 branek. Je třeba ale kluky pochválit za nebojácný a bojovný výkon proti starším a silnějším klukům.
Sestavy a branky: Křenek 3, Šimurda, Vavřín, Šupler David 4, Zeman Jaroslav, Bechný 7, Gašpar 3, Sváček, Šupler Antonín, Onderka, Jelínek 1, Brokeš 4.