Mladší žáci „B“ nestačili na Holešov

V sobotu jsme na domácí palubovce přivítali tým z Holešova. Začali jsme dobře, na každý gól hostujících jsme vždy našli odpověď, ale po sérii našich technických chyb nám soupeř utekl na tři branky a do konce poločasu už si tento náskok udržel (6:9).

Do druhého poločasu jsme vstoupili výborně, se snahou a velkou bojovností dotáhnout náskok soupeře a málem se to i podařilo, ale bohužel, když jsme mohli dát jednoduchou branku z rychlého útoku, která by znamenala stav 15:13, udělali jsme opět technickou chybu a stalo se to, co se většinou stává. Nedáš dostaneš. Poté už si soupeř hlídal pohodlný náskok a zaslouženě zvítězil. Na hřišti dostali prostor všichni hráči a je třeba je pochválit za velkou bojovnost i za nepříznívého stavu, kdy kluci bojovali a hráli až do závěrečného hvizdu. Pokud budeme pokračovat v takovém nasazení i v dalších zápasech, vítězství může přijít klidně už v dalším zápase. Na závěr bych chtěl poděkovat všem rodičům a fanouškům jak ze Zubří tak i z Holešova za výbornou atmosféru při tomto utkání.

HC Zubří – Holešov 13:19 (6:9)