Mladší žáci 2017/2018

Mladší žáci HC ROBE Zubří zahájili přípravu na sezónu již v srpnu 2017 na místním hřišti u Základní školy, kde postupně začínali s fyzickou přípravou. Následně odjeli společně s trenéry na soustředění na Horní Bečvu, kde se začala i příprava herní a trénovalo se třífázově. Před zahájením sezóny v září roku 2017 absolvovali žáci turnaj ve Velké Bystřici a sehráli přátelská utkání.

Do soutěže mladších žáků byla přihlášena dvě družstva, kde každé z nich mělo svoji výkonnostní skupinu. Do A družstva mladších žáků Zubří patřili všichni hráči ročníku 2005, kteří byli již druhým rokem mladší žáci, a byli doplňováni hráči ročníku narození 2006 a to dle výběru trenérů. Do týmu Zubří B patřili tudíž všichni hráči ročníku narození 2006, což byli hráči, kteří hráli v kategorii mladších žáků prvním rokem, doplněni o hráče ročníku narození 2007.

V rámci podzimní sezóny trénovali žáci převážně na venkovním hřišti u Základní školy Zubří a pokud již trénink venku nebyl možný, měli k dispozici dvakrát do týdne tělocvičnu této školy a jednou za týden jezdili na trénink na Horní Bečvu taktéž do tělocvičny místní Základní školy.

Během podzimní části mladší žáci Zubří odehráli nejen mistrovská utkání, ale také turnaje čtyř měst a Dobiáš cup. Dvakrát do měsíce absolvovali, po nabídce Vsetína, také přípravná utkání.

V lednu 2018 začala příprava mladších žáků na jarní sezónu, která byla zakončena dvěma turnaji v Maďarském městě Tatabanya a ve Velké Bystřici.

Při tréninkách v tělocvičnách mohli hráči rozvíjet převážně individuální činnost 1 na 1, míčovou techniku, koordinační schopnosti, gymnastickou a atletickou průpravu a také sílu a rychlost. Ke konci února byli tréninky přesunuty do rekonstruované haly, kde se mohli rozvíjet další činnosti, jako byla střelba, 2 na 2, 3 na 3, rychlý útok, osobní obrana, …

Během jara byli mimo mistrovských utkání odehrány taktéž turnaje čtyř měst, velký mezinárodní turnaj Prague handball cup, kvalifikace a následné finále Házenkářského desetiboje v Novém Veselí, a turnaje v Holešově a Bystřici pod Hostýnem.

Hráči společně s rodiči a trenéry ukončili svoji sezónu 15. června a to návštěvou Paintbollu v Rožnově pod Radhoštěm.

Velké poděkování patří rodičům, kteří nás celou sezónu podporovali a fandili nám a v podzimní části při absenci domácích zápasů jezdili v hojném počtu i na mistrovská utkání ven. 

Také je potřeba poděkovat hráčům za výbornou a vzornou reprezentaci klubu a města Zubří.

Všem hráčům a fanouškům bychom rádi popřáli příjemné prožití letních dnů.

Realizační tým mladších žáků HC Zubří.

banner2

You may also like...