Mladší i starší dorostenci porazili Ostravu!

1.liga st.dorost neděle 27.10.2013

HC Zubří : Sokol Ostrava 39 : 28 (19 : 11)

Díky dobrému vstupu do utkání se domácím hráčům podařilo rychle odskočit na rozdíl 7 branek a po celé utkání svému soupeři nedovolili tento rozdíl snížit. Naopak ho postupně navyšovali. Přesto, že domácí hráči zvítězili celkem jasným rozdílem, je nutné hráčům vytknout velké množství neproměněných šancí, a to zejména po laxním zakončení.

Sestava a branky: Pšenica B., Kocurek – Kašpárek 8/1, Kučera 5, Dořičák 5, Tejzr 4, Pšenica M. 4, Dostál 3, Vavrys 3, Zahradníček 3, Zeman 2, Cabák 1, Matějovič 1

trenér: Kořínek Aleš
vedoucí: Zuzaňák Zdeněk

1.liga ml. dorost neděle 27.10.2013

HC Zubří : Sokol Ostrava 35 : 22 (21 : 10)

Celkem jednoznačné vítězství v domácím utkání, ve kterém dostali více prostoru hráči ze střídačky. I v tomto zápase se někteří hráči předháněli v zahazování vyložených brankových příležitostí a toto nás může stát s kvalitnějším soupeřem body.

Sestava a branky: Krupa, Klement – Mader 6, Padalík 6, Číž 6, Vavrys 5, Nesvadba 4, Zeman 3, Korger 3, Štverák 1/1, Havran 1, Cáb, Pobořil, Petřek

trenér: Koleček Jan
vedoucí: Mičola Ivan