Mladší dorostenci získali i Československý pohár!

Stejně jako v loňském roce se nejlepší dorostenecké výběry Česka a Slovenska utkaly v rámci Česko-slovenského poháru. Turnaj mladšího dorostu proběhl o víkendu v Karviné a náš klub byl zastoupen mladšími dorostenci, kteří se stali vítězi ligy mladšího dorostu ČR. Kromě nás se turnaje zúčastnili stříbrní mladší dorostenci Karviné, vítězové Slovenské ligy mladšího dorostu ŠKP Bratislava a stříbrní mladší dorostenci HK Topolčany.

Naši dorostenci dokázali po výborných výkonech ve všech vzájemných utkáních zvítězit a získat Česko-slovenskéhý pohár. Druhé místo obsadilo družstvo Karviné, třetí ŠKP Bratislava a čtvrté místo HK Topolčany. Kromě tohoto poháru si naši odnesli trofeje pro jednotlivce: Nejlepším hráčem turnaje byl vyhlášen František Nesvadba a střelcem Ondřej Vavrys. Poděkování si zaslouží všichni hráči, kteří se podíleli na vzorné reprezentaci našeho klubu.

mladsi

Sestava: Brankáři – Krupa Štěpán, Sčotka Jakub

Hráči – Nesvadba, Číž, Mařík, Tejzr, Zeman, Korger, Cáb, Bondyuk, Vavrys, Padalík, Máder, Janíček, Petřek

Výsledky:

HC Zubří : HK Topolčany 40 : 23 (20 : 9)

Sestava a branky: Krupa Štěpán, Sčotka Jakub – Nesvadba 4, Číž 4, Mařík 3, Tejzr 4, Zeman 8, Korger 3, Cáb 4, Bondyuk 1, Vavrys 7, Padalík 2, Máder, Janíček, Petřek

HC Zubří : HCB OKD Karviná 24 : 19 (11 : 11)

Sestava a branky: Krupa Štěpán, Sčotka Jakub – Nesvadba 11/3, Číž 5, Mařík , Tejzr , Zeman 1, Korger , Cáb , Bondyuk , Vavrys 6, Padalík , Máder, Janíček, Petřek 1

HC Zubří : ŠKP Bratislava 24 : 19 (12 : 7)

Sestava a branky: Krupa Štěpán, Sčotka Jakub – Nesvadba 2/1, Číž 5, Mařík 1, Tejzr , Zeman 4, Korger 4, Cáb 1, Bondyuk , Vavrys 6, Padalík , Máder, Janíček, Petřek 1

Trenér: Jan Koleček
Ved. družstva Jiří Krpelík