Mladší dorostenci vybojovali dva body s Frýdkem

V nedělním utkání jsme nastoupili proti zatím neporaženému družstvu z Frýdku. Od prvních minut jsme měli v utkání mírnou převahu, která vyústila v poločasové vedení 20:16.  Bohužel jsme ve druhé půli nenavázali na první poločas a soupeř utkání srovnal a na několik minut v utkání i vedl o jednu branku. Poté bylo utkání na několik minut přerušeno kvůli zranění hostujícího hráče. V posledních 10. minutách jsme utkání otočili a toto utkání vybojovali. Hráče je potřeba pochválit pouze za první poločas. Hostujícímu hráči Matěji Mazurovi přejeme rychlé uzdravení.