Mladší dorostenci úspěšně zahájili sezónu

K úvodnímu utkání 1.ligy mladších dorostenců zajížděli naši hráči do Jičína. S vědomím, že se jedná o nepříjemného a houževnatého soupeře, jsme k zápasu nastoupili velmi koncentrovaně a již v průběhu prvního poločasu si vytvořili šestibrankový náskok. Díky dobré střelecké produktivitě se nám podařilo vedení dále navýšit a kontrolovat tak průběh zápasu. Škoda jen snížené koncentrace ve druhém poločasu, konečný výsledek mohl být ještě výraznější.

HCB Jičín – HC Zubří 29:38 (12:18)

Sestava a branky: Mikulenka D., Chmela T., Buberník L. 1, Matejovič N. 1, Sucháček M. 5, Krupa J. 9, Mořkovský L. 3, Ištvánech D. 5, Souček Š. 2, Havran M. 3, Dobeš J. 2, Fiala Š. 4, Svoboda V. 1, Batista D. 2

Zápas 2.kola sehráli naši mladší dorostenci v blízké Kopřivnici. Od začátku utkání se nám dařilo úspěšně zakončovat sehrané akce a vytvořit si tak již do přestávky dostatečný brankový náskok. Ve druhém poločasu jsme se navíc zlepšili v obranné fázi, vítězství tak nakonec bylo jednoznačné. Oproti utkání v Jičíně se nám podařilo udržet nasazení a koncentraci po většinu utkání, za což si hráči zaslouží pochvalu.

KH Kopřivnice – HC Zubří 23:47 (13:22)

Sestava a branky: Chmela T., Čepica K., Svoboda V. 4, Batista D. 4, Matejovič N. 2, Sucháček M. 6, Jurajda J. 2, Krupa J. 4, Mořkovský L. 6, Souček Š. 4, Havran M. 6, Dobeš J. 3, Fiala Š. 3,Mazurek D. 3