Mladší dorostenci remizovali s interligovým týmem žen z Poruby

Mladší dorostenci se utkali v přátelském utkání s interligovým družstvem žen z Poruby. Na toto utkání jsme odjížděli v okleštěné sestavě zapříčiněné zraněními a nemocemi velkého počtu hráčů. Do utkání jsme nastoupili ustrašeně a soupeřky nás přehrávaly zejména kombinační hrou.

Ve druhé části prvního poločasu se obraz hry změnil a byli to naši dorostenci, kteří se dostali do vedení 10:15. O to, ale přišli vlivem technických chyb v závěru poločasu.

V začátku druhého poločasu byla hra vyrovnaná, ale přišla pasáž utkání kdy nám soupeřky odskočily na rozdíl tří branek o tento rozdíl si udržovaly až do poslední pětiminutovky 31:28. Poslední pětiminutovku jsme díky změněnému obrannému systému otočili ve svůj prospěch a dotáhli utkání k nerozhodnému výsledku střelou v poslední sekundě.

DHC Sokol Poruba – HC Zubří 31:31 (13:15)

Sestava: Mizera, Routner, Mička, Cáb 9, Krupa 5, Šustáček 1, Sucháček, Ištvánech 7, Ulrych, Koleček 8, Novák 1

Trenéři: Josef Mazáč, Jiří Krpelík