DOROSTENCI HRAJÍ V MAĎARSKU

Družstvo mladšího dorostu HC Zubří se v těchto dnech účastní mezinárodního turnaje v Maďarských městech Veszprém a Balatonfured.

Přinášíme Vám stručné informace o výsledcích na tomto turnaji.

HC Zubří : Balatonfuredi KC 23:25(9:16)

V prvním turnajovém utkání naši kluci podlehli vrstevníkům z partnerského klubu Balatonfuredi KC o dvě branky. Kluci šli do zápasu po šestihodinové cestě autobusem a na začátku utkání jako by to bylo znát. Nezachytili začátek utkání a poločasový výsledek byl 9:16. V druhé půli se obraz hry změnil a naši kluci byli lepší, bohužel se jim již nepodařilo dokonat obrat.

HC Zubří : RK PPD Zagreb 12:14(22:31)

V druhém turnajovém utkání nás čekal velmi těžký soupeř z Chorvatského Zagrebu. Kluci se nezalekli zvučného jména soupeře a začátek utkání byl zcela vyrovnaný. Většinu prvního poločasu jsme vedli.  Vyloučení za závěru první půle nás však připravila o lepší poločasový výsledek. Do druhého poločasu Zagreb vletěl, odskočil nám na pět branek. Kluci, s vypětím všech sil, stáhli manko na rozdíl gólu. Bohužel tyto síly nám potom chyběly v závěru utkání, kdy soupeř trestal každou naši chybu jednoduchou brankou.

HC Zubří : Neka (maďarská házenkářská akademie) 13.1.2017 od 16.30

V Maďarsku jsou také starší dorostenci, ti mají zatím za sebou první přípravný duel proti vrstevníkům z Balatonfuredi KC. Dnes je čeká ještě odveta s Balatonfuredem, zítra poměří síly ve Veszprém aréně se starším dorostem místního Telekom Veszprém.

HC Zubří : Balatonfuredi KC 25:25 (13:12)

O dalších výsledcích obou družstev Vás budeme informovat.