Mladší dorost ztratil bod s Novým Veselím

V premiéře nové sezóny jsme přivítali tradičního soupeře z Nového Veselí. Začátek utkání dával najevo, že se bude jednat o nelehký zápas. Vcelku jednoduše se nám dařilo dostávat do dobrých střeleckých pozicí, které jsme však ne vždy úspěšně proměnili. Naši nedůraznou obranu na středu brankoviště trestali hosté góly z devítimetrové hranice.

Do druhé půle jsme šli s cílem zlepšené obranné fáze. Hra však byla nadále vyrovnaná, udržovali jsme jen mírné vedení. Kolem padesáté minuty se podařilo konečně odskočit na rozdíl tří gólů. Když jsme čtyři minuty před koncem vedli o čtyři branky, zdálo se být o osudu utkání rozhodnuto. Avšak několik zbytečných a unáhlených individuálních chyb v útočné hře spolu s nedůrazem v obraně nakonec znamenalo dělbu bodů, která je pro nás jistě ztrátou. Do dalších utkání musíme zlepšit spolupráci a nasazení v obranné hře, celkovou koncentraci a bojovnost.

HC Zubří – TJ Sokol Nové Veselí 34:34 (16:16)

Sestava: T.Šiler, O.Diviš – Š.Babjar 2, R.Masařík 4, M.Pírek 1, M.Kroužecký, O.Pokorný 3, A.Jaša 1, T.Zaoral 9, D.Karafiát, R.Šišák 2, J.Randus, J.Vičan 1, O.Navrátil 1, M.Skýpala 6, D.Gašpar 2