Mladší dorost zahájil nadstavbovou část

Mladší dorost „A“

HC Zubří „A“ – Talent Škoda JS Plzeň A 29:24

V úvodním kole nadstavbové části jsme přivítali soupeře z Plzně. Od začátku utkání jsme plnili roli mírného favorita a za 15 minut si vybudovali 4 brankový náskok. Bohužel díky nepřesnostem v útoku se soupeř dotáhl a do kabin šel s jednobrankovým vedením. To si drželi až do 45. minuty. Díky změně obranného systému a několika zákroků gólmana jsme výsledek utkání otočili v náš prospěch. Klukům je nutno poděkovat za bojovnost po celou dobu utkání.

Sestava a branky: Dufek, Hrachovec – Kašný, Hasalík, Tomášek 3, Kunert, Krpelík, Diviš, Bašo 1, Lešanský 12, Hladil 1, Chovanec 1, Rybiař 3, Navrátil 1, Plaček 3, Mahušek 4.

Realizační tým: Hrachovec Pavel, Dořičák René, Tesař Vlastimil.

Mladší dorost „B“

Tatran Bohunice – HC Zubří „B“ 20:32

Mladší dorost „B“ zajížděl ve svém prvním utkání nadstavbové části na palubovku Bohunic. Oproti minulému zápasu tentokrát kluci vstoupili do utkání koncentrovaně a bojovně naladěni. Začátek utkání byl vyrovnaný a trvalo chvíli, než jsme zpřesnili zakončení. V 13. minutě se nám povedlo odskočit na rozdíl pěti branek. To nám dalo klid a pokračovali jsme v naši hře. Do konce prvního poločasu jsme odskočili na osmibrankový rozdíl. Ve druhém poločase jsme nepolevili a hráli jsme stále naplno. Nakonec jsme vyhráli o 12 branek. Kluky je potřeba pochválit za přístup a hru v zápase.

Sestava a branky: Hrachovec P., Rada, Novák – Polehňák 2, Hrachovec K. 6, Hasalík 6, Románek 1, Troják, Dorňák 3, Krpelík 2, Diviš 6, Klich 1, Chovanec 4, Václavík 1, Dořičák.

Realizační tým: Malina Josef, Dořičák René.