Mladší dorost vyhrál v Kopřivnici

V sobotu sehráli naši mladší dorostenci další mistrovské utkání, tentokrát v nedaleké Kopřivnici. S vědomím, že domácí dovedou být velmi nepříjemným soupeřem jsme vstoupili od začátku velmi koncentrovaně. I přes agresivitu Kopřivnických v obranné fázi se nám dařilo proměňovat vypracované příležitosti a brzy si vypracovat mírný náskok. Celou první půli dobře fungovala spolupráce obrany s brankářem, do kabin se tak šlo se sedmibrankovým náskokem.

Po přestávce jsme se snažili zapojit do hry celou lavičku, čímž hra trochu ztratila na plynulosti. Přesto se podařilo náskok ještě navýšit na dvanáct gólů. Domácí však sympaticky bojovali až do samotného konce. Díky našim několika zbytečným chybám v obraně a neproměněným šancím se jim podařilo výsledek korigovat. Kluky musíme opět pochválit za bojovnost a zvládnutí mírně vypjatého utkání ze strany několika kopřivnických hráčů.

KH Kopřivnice – HC Zubří 24:33 (9:16)

Sestava: P.Hrachovec, L.Novák – A.Chovanec 4, J.Románek, V.Hasalík 4, D.Mahušek 8, R.Koudela 5, R.Šišák, K.Diviš 1, K.Hrachovec 2, M.Pírek, M.Sosnowski 5, M.Krpelík 1, D.Gašpar 2, O.Pokorný 1, T.Zaoral

banner2