Mladší dorost vyhrál v Karviné

O víkendu zajížděli mladší dorostenci k tradičnímu soupeři do Karviné. S vědomím, že nás nečeká nic lehkého, jsme nastoupili do utkání koncentrovaně. Nabuzený domácí tým se sice ujal vedení 3:2, od té doby však byli vpředu naši hráči. Opět fungovala obrana spolu s brankářem, což dalo klid k zakončování akcí v útočné fázi. Do poločasu jsme si postupně vybojovali vedení 19:10. Do druhého poločasu jsme opět vstoupili lépe a vedení ještě navýšili. Bohužel  jsme poté, díky i několika našim vyloučením, mírně polevili v koncentraci, čehož domácí ihned využili ke snížení skóre. Po této horší pětiminutovce jsme se opět zlepšili v obraně, začali proměňovat brankové příležitosti a zápas tak dovedli bezpečně do vítězného konce. Z jednotlivců vyčníval brankář Karel Čepica. Za zisk cenného vítězství a předvedený výkon však zaslouží pochvalu celé družstvo.

Karviná – Zubří  20:33 (10:19)

Sestava a branky: T.Chmela, K.Čepica, D.Michálek 6, A.Vodička 1, J.Cibulec, P.Bajer 4, T.Randýsek 6, A.Miroš, L.Mořkovský 3, B.Možíš 2, M.Havran 2, Š.Fiala 2, V.Svoboda 1, D.Mazurek 6