Mladší dorost vyhrál v Jičíně

K dalšímu mistrovskému utkání jsme zajížděli do Jičína. Jejich předešlé výsledky naznačovaly, že se nebude jednat o lehkého soupeře a nabádaly k zodpovědnému výkonu. Vydařil se nám vstup do zápasu, kdy jsme ihned vedli o čtyři góly. Ani oddechový čas domácích nás nepřibrzdil, ve dvanácté minutě byl stav 11:3 v náš prospěch. Bohužel poté se začaly v naší hře objevovat nepřesnosti, technické chyby a neproměněné šance. Bojovné jičínské hráče jsme tímto sami vrátili do zápasu a do poločasu se náš náskok smrsknul na pouhé tři góly. Po přestávce jsme pokračovali v nejistém výkonu, domácí se tak přiblížili na jedinou branku. Až kolem 45.minuty kluci zpřesnili útočnou hru, několikrát se podařilo ubránit a tím vytvořit rozhodující náskok, který vydržel až do konce utkání. Po celkově nevyrovnaném, ospalém a špatném výkonu, kdy lze družstvo pochválit pouze za první čtvrthodinu utkání, jsme si tak připsali další vítězství. Střelecky se nejvíce dařilo P.Manclovi a E.Semerádovi.

Jičín – Zubří  29:34 (15:18)

Sesatava a branky: Rybiář T., Dvorský T. – Uhriňák K. 1, Randýsek T. 4, Mancl P. 8, Miroš A. 1, Hill A., Šišák F. 5, Kyryljuk T., Cibulec J. 4, Pšenica M., Semerád E. 7, Haderka V. 4, Krupa O., Mičkal J.