Mladší dorost vyhrál v Brně a stále tak vévodí lize

V devátém kole ligy ml. dorostu jsme sehráli utkání v Brně, jehož předchozí výsledky naznačovaly, že se nebude jednat o lehký zápas. Výborný začátek znamenal naše brzké vedení 5:1. Po oddechovém času domácích jsme ale zpomalili hru, přestávali dávat šance a skóre se zanedlouho srovnalo. Působili jsme bez nasazení a patřičného důrazu, čehož výsledkem bylo jednobrankové poločasové vedení Brňanů. Celá druhá půle byla vyrovnaná, ve vedení o jeden gól se střídaly oba týmy. Kolem 50. minuty jsme odskočili na rozdíl dvou branek a tento udrželi i v koncovce. Kluky musíme opět pochválit za bojovnost a týmový výkon zejména ve druhém poločasu. V dalších utkáních bychom se rádi vyvarovali výpadku v nasazení po slibném úvodu.

HC Brno – HC Zubří 31:33 (15:14)

Sestava: T.Šiler, D.Klich – Š.Babjar 1, R.Masařík 6, M.Pírek 2, M.Kroužecký, O.Pokorný 2, A.Jaša 8, T.Zaoral 5, D.Gašpar 3, V.Konečný, J.Randus 5, J.Vičan, A.Vacula, M.Skýpala 1, D.Karafiát