Mladší dorost vyhrál s Mostem

První jarní utkání na domácí palubovce sehráli mladší dorostenci s Mostem. Jejich předchozí dobré výkony naznačovaly, že se bude jednat o těžší zápas a budeme muset začít s maximální koncentrací.

To se potvrdilo od začátku utkání, kdy hosté dokázali na naše branky odpovídat přesnou střelbou z větší vzdálenosti. Rovněž úspěšně trestali naše technické chyby rychlým přechodem. Postupně, především díky pestřejší hře přes více postů, jsme si do přestávky vybudovali pětibrankový náskok. Ten trval až do 40.minuty, kdy soupeř opět snížil. Poté se však výrazně zlepšila naše aktivita v obraně, několik dobrých zákroků za sebou předvedl brankář Patrik Hrachovec. Definitivně jsme tím kolem 48.minuty opět odskočili a zápas prakticky rozhodli. Střelecky nás v tuto dobu táhli zejména Robin Koudela spolu s Markem Sosnowskim.

Pochvala však patří opravdu celému družstvu, neboť jsme se opět museli vyrovnat s absencemi několika nemocných a zraněných hráčů, čehož se kluci zhostili na výbornou.

HC Zubří – Baník Most 35:25 (18:13)

Sestava: P.Hrachovec 1, D.Rada – A.Chovanec 6, J.Románek 3, V.Hasalík 4, Š.Poláček 1, R.Koudela 6, R.Šišák, K.Diviš 1, K.Hrachovec 1, M.Pírek 2, M.Sosnowski 7, M.Krpelík, D.Gašpar 2, O.Pokorný 1