Mladší dorost vyhrál s Karvinou a získal stříbro

V posledním kole jsme se utkali na domácí palubovce s Karvinou. Alespoň remíza nám zaručovala konečné druhé místo. I když se hosté momentálně pohybují ve spodní části tabulky, věděli jsme, že mají kvalitní hráče a musíme nastoupit s maximální koncentrací.

Důležitost utkání nám zpočátku svazovala ruce, navíc se zranil brankář P. Hrachovec, což na klidu družstvu nepřidalo. Do dvacáté minuty jsme si udržovali jen mírné vedení, poté se podařilo šňůrou sedmi branek v řadě odskočit a v poločasu jsme vedli o osm gólů. V této pasáži střelecky družstvo táhli zejména M. Sosnowski a S. Kunert, výborně se své role zhostil druhý gólman L. Novák. Po přestávce jsme během prvních 10 minut navýšili vedení na 13 branek, což definitivně rozhodlo o osudu utkání. Po vcelku poklidném a z naší strany kontrolovaném zbytku druhé půle, kdy se do hry zapojili všichni hráči, jsme mohli slavit zisk stříbrných medailí. Všem hráčům patří velké poděkování za předvedené výkony a bojovnost po celou dobu sezóny.

HC Zubří – HCB Karviná 35:25 (18:10)

Sestava: P.Hrachovec, L.Novák – A.Chovanec 6, A.Jaša 1, V.Hasalík 3, R.Koudela 3, R.Šišák, S.Kunert 7, M.Kašný, M.Pírek, M.Sosnowski 11, K.Hrachovec 1, M.Krpelík, D.Gašpar, O.Pokorný 1, T.Zaoral 2

 

Hodnocení sezóny přineseme v následujících dnech.

banner2