Mladší dorost skončil na stříbrné příčce!

Nově složené družstvo z ročníků 07 a 08 sehrálo v letní přípravě několik přípravných utkání, které nám ukazovaly, že bychom se opět mohli pohybovat v první polovině tabulky.

I když nám chyběli dva dlouhodobě zranění kluci základního kádru, ztratilo družstvo v podzimní části pouze jeden bod z prvního kola. Podařilo se zvítězit rovněž nad dominantní Plzní.

V jarní části, jak již bývá zvykem, jsme se často museli vyrovnávat s častou nemocností a nachlazeními hráčů. Nepodařily se nám výsledkově dvě utkání dle našich představ. Před odvetným zápasem v Plzni jsme přesto měli šanci na celkové prvenství. Zde jsme však neuspěli, čekalo nás tak ještě několik kol, kde se bojovalo o druhé místo. V těch jsme předvedli velmi dobré výkony a po zásluze si stříbro zajistili.

Skončili jsme čtyři body za Plzní a osm bodů před třetí Duklou. Nejvíce nás však těší výkonnostní posun některých jedinců a vytvoření soudržného týmu.

Klukům patří velká pochvala za celkově úspěšnou sezónu, kdy jsme z 22 soutěžních zápasů získali 38 bodů za 18 výher, 2 remízy a jen 2 porážky.

Za celý realizační tým děkuje Pavel Hrachovec.