Mladší dorost recept jak vyzrát na Plzeň nenašel

V neděli jsme zajížděli k vedoucímu týmu tabulky do Plzně s cílem se porvat o celkové první místo. Již začátek utkání naznačil, že domácí jsou velmi dobře připraveni. Brzy si vypracovali tříbrankový náskok po střelbách z prostoru spojek. Těžce jsme se dostávali přes jejich vysunutou obranu, spoustu náskoků navíc zlikvidoval plzeňský gólman. K tomu jsme se dopustili mnoha technických chyb, což domácí trestali rychlými útoky a v poločasu vedli o šest gólů.

Bohužel po přestávce se nám obraz hry nepodařilo změnit a utkání zvrátit v náš prospěch. Plzenští pokračovali v koncentrovaném výkonu a po zásluze výrazným rozdílem zvítězili. Našim klukům je třeba poděkovat za snahu a za celkové druhé místo, které jsme si předešlými výkony zajistili již čtyři kola před koncem soutěže. Ve zbývajících utkáních chceme předvést dobrý výkon a zvítězit.

 

Talent Plzeň – HC Zubří 29:20 (16:10)

Sestava: T.Šiler, D.Klich – Š.Babjar, R.Masařík 2, M.Pírek 3, O.Pokorný , T.Zaoral 6, V.Konečný 1, J.Vičan, M.Kroužecký, M.Skýpala 3, O.Navrátil 2, D.Gašpar 1, A.Jaša 2, D.Karafiát 1, J.Randus

 

 

 

banner2