Mladší dorost převálcoval Ostravu

V desátém kole ligy ml. dorostu jsme na domácí palubovce přivítali celek Sokolu Ostrava. Soupeř se nachází sice ve spodních patrech tabulky, ale předvádí rychlou házenou s řadou těsných výsledků, což nás nabádalo k ostražitosti. Kluci nastoupili velmi koncentrovaně a rychle se ujali až čtyřbrankového vedení. Po oddechovém času se hostům podařilo snížit, na čemž měl největší zásluhu především jejich dobře chytající gólman. Rovněž náš brankář předvedl několik jistých zákroků, které hráčům dodaly potřebný klid a výsledkem bylo poločasové vedení o sedm branek.

První desetiminutovka druhé půle byla sice ve znamení střídavých branek na obou stranách, ale poté jsme skórovali pětkrát v řadě, což soupeře definitivně zlomilo. V poslední čtvrthodině utkání hráli kluci nadále s obrovskou chutí, což vedlo k přesvědčivému vítězství.

Musíme opět pochválit celé družstvo za bojovnost, nasazení a předvedený výkon, který bychom rádi zopakovali v posledním podzimním kole v Lovosicích.

HC Zubří – Sokol Ostrava 39:26 (21:14)

Sestava: T.Šiler, D.Klich – Š.Babjar 3, R.Masařík 6, M.Pírek 2, R.Bajer 1, O.Pokorný 4, A.Jaša 6, T.Zaoral´4, D.Gašpar 2, V.Konečný 1, J.Randus 2, J.Vičan 4, A.Vacula, M.Skýpala 4, D.Karafiát