Mladší dorost porazil Nové Veselí, starší padli!

1.liga ml..dorost neděle 13.4.2014

Sokol Nové Veselí : HC Zubří 20 : 26 (8 : 15)

Od začátku utkání jsme byli lepším týmem a do poločasu jsme si vybudovali sedmibrankový náskok. Ve druhém poločase jsme polevili v obraně a v útoku přestali hrát kolektivně. Domácí družstvo nám svou bojovností již nedovolilo navýšit brankový rozdíl vybudovaný v první půli.

Sestava a branky: Krupa, Sčotka – Nesvadba 10/3, Číž 6, Vavrys 4, Polášek 3, Zeman 1, Korger 1, Zeman 1, Tejzr, Petřek, Mařík, Janíček

trenér: Koleček
vedoucí: Zuzaňák Zdeněk

1.liga st.. dorost neděle 13.4. 2014

Sokol Nové Veselí : HC Zubří 26 : 25 (14 : 17)

V prvním poločase se nám dařila hra v obraně a střelecky i v útoku. Druhý poločas byl však už v režii domácího celku. Přestože obrana společně se spolehlivým brankářem Pšenicou fungovala, útok byl bezzubý a osm vstřelených branek ve druhé půli tentokrát na vítězství nestačilo.

Sestava a branky: Pšenica B., Krupa – Kučera 6/1, Kašpárek 4, Vavrys 4, Tejzr 3, Dořičák 2, Číž 2, Dostál 2, Cabák 1, Pšenica M. 1, Zeman, Nesvadba, Hliničan

trenér: Kořínek Aleš
vedoucí: Zuzaňák Zdeněk