Mladší dorost porazil Kopřivnici

Ve 4. kole první ligy mladšího dorostu se mladší dorostenci utkali s týmem Kopřivnice. Ač naši mladší dorostenci byli v zápase jasnými favority, již v 5. minutě hoši prohrávali 1:5. I přes střelecké trápení ještě do poločasu si vytvořili náskok na konečných 14:9. V druhém poločase se bohužel obraz hry nezměnil, zahodilo se spoustu šancí  a soupeř se v 50. minutě dostal na dostřel jedné branky. Poslední desetiminutovku kluci zvládli a vyhráli rozdílem sedmi branek. Je potřeba hochy pochválit, že i přes střelecké trápení se nepoložili a zápas dovedli do vítězného konce.

Sestava a branky: Hrachovec, Novák – Jaša 1, Polehňák, Hrachovec K. 5, Hasalík 1, Zaoral 2, Románek, Sosnowski 3, Kunert 5, Koudela 7, Krpelík 2, Diviš 1, Chovanec 1, Pokorný 1, Gašpar 1.