Mladší dorost doma porazil Plzeň a míří do čela ligy

V osmém kole ligy ml. dorostu jsme na domácí palubovce přivítali vedoucí Plzeň, která si, v součtu se žákovskou ligou, již třetí sezónu držela neporazitelnost. Souboj o čelo tabulky se do 20. minuty lépe vyvíjel pro hosty, kteří si stále udržovali mírné vedení. Zlepšenou střelbou a využitím dvou přesilovek jsme však my odcházeli do kabin s jednogólovým náskokem.

Celá druhá půle se nesla ve znamení boje o každý míč, vedli jsme maximálně o dvě branky, neboť jsme zahodili několik jasných příležitostí. V padesáté minutě hosté úspěšnou střelbou ze spojek srovnali a pět minut před koncem se po delší době navíc ujali jednobrankového vedení. V nervózní koncovce jsme nakonec my byli tím klidnějším a šťastnějším družstvem, neboť dvěma góly v posledních třech minutách jsme rozhodli o osudu utkání v náš prospěch.

Kluky musíme pochválit za týmový výkon, bojovnost a nasazení po celou dobu utkání se silným soupeřem.

 

HC Zubří – Talent Plzeň 25:24 (14:13)

Sestava: T.Šiler, D.Klich – Š.Babjar 4, R.Masařík 2, M.Pírek 3, M.Kroužecký, O.Pokorný 5, A.Jaša 2, T.Zaoral 3, D.Gašpar 1, V.Konečný, J.Randus 2, J.Vičan, A.Vacula, M.Skýpala 3, D.Karafiát

 

 

banner2