Mladší dorost „B“ vyhrál druhou ligu

V sobotu 7.5. se odehrál poslední zápas sezóny 2021/2022 mladšího dorostu „B“. Utkání mezi domácími a hosty z Olomouce skončilo vítězně pro domácí a tím si domácí zajistili vítězství ve své lize, druhá liga Morava.

HC Zubří – HBC Olomouc 28:26

Utkání začalo pro domácí velmi dobře, kde si během prvních 11 minut vytvořili náskok 9:2. Tento sedmibrankový náskok jsme si udržovali až do 22. minuty, poté hosté třemi rychlými góly snížili. Bohužel i po oddechovém času zlepšení nepřišlo a do poločasu se nám již branka vstřelit nepodařila. Poločasové skóre proto bylo 16:14. Po přestávce na klucích byla „hozená deka“ a nedokázali se vrátit na úroveň hry z první třetiny zápasu. Celý druhý poločas bylo trápení a dokonce kolem 53. minuty se dostali hosté poprvé do jednobrankového vedení. Naštěstí závěr individuálně vyšel nám a vítězství jsme šťastně urvali na naši stranu. Tímto vítězstvím jsme si zajistili vítězství ve své lize. Všem klukům je potřeba poděkovat za celou sezónu, za vzornou reprezentaci našeho klubu i města. Velké díky patří také rodičům za celoroční podporu nejen doma, ale i při utkáních.

Sestava: Hrachovec P., Rada, Novák – Polehňák 1, Hrachovec K. 5, Hasalík 1, Románek 2, Troják, Krpelík 5, Diviš 7, Klich, Chovance 6, Václavík, Dořičák, Kousal 1.

Realizační tým: Malina, Dořičák.