Mladší dorost „B“ vstoupil do sezóny vítězně

Nově přihlášené družstvo mladšího dorostu „B“ vstoupilo do soutěže 2. ligy mladšího dorostu. V 1. kole nás čekal ambiciózní celek z Polanky n. O.

HC Zubří „B“ vs SKH Polanka n. O.  40:32 (19:11)

Po náročné přípravě nás čekalo v neděli 19.9. první mistrovské utkání v 2. lize mladšího dorostu – divize sever. Z týmu, které se skládá převážně z kluků, kteří do dorostu právě přišli, bylo cítit, jak se na utkání těší. Do utkání jsme vstoupili lépe my, kdy se nám podařila dát první branka zápasu. Již desáté minutě jsme si vytvořili pětibrankové vedení a hostující tým si vzal oddechový čas. Ještě během prvního poločasu se nám podařil náskok navýšit o celých 10 branek. Bohužel mezi 26. – 29. minutou jsme udělali moc chyb a soupeř nás potrestal čtyřmi brankami po sobě. Naštěstí jsme závěr zvládli a do šaten jsme tak šli s velkým náskokem. Ve druhém poločase jsme si utkání hlídali a měli ho ve svých rukou. Udělali jsme nějaké chyby, kterým se budeme na tréninku věnovat. Velké plus je, že jsme mohli protočit celou lavičku a všichni si tak zahráli.

Poděkování patří celému družstvu za nasazení po celých 60 minut utkání.

Sestava a branky: Rada, Hrachovec P. – Poláček, Polehňák 2, Hrachovec K. 4, Románek, Troják 1, Dorňák 10, Krpelík, Diviš 6, Klich 1, Chovanec 6, Rybiař 2, Dořičák, Kousal 8.

Realizační tým:

Josef Malina, René Dořičák.

banner2