Mladší dorost B porazil Žeravice!

V sobotu 14.10. se mladší dorostenci HC Zubří „B“ utkali v šestém kole 2. ligy mladších dorostenců SM proti SK Žeravice. Do Přerova, kde se utkání odehrálo, jsme odcestovali bez tří hráčů základní sestavy, které jsme nahradili dvěma staršími žáky, do branky Kubu Cibulce a na spojku Toma Randýska.
Začátek zápasu pro nás začal neobvykle. Oproti minulým zápasům jsme si soupeře nenechali brankově odskočit, ale drželi s ním krok. Skóre zápasu se přelévalo z jedné strany na druhou a o poločase svítilo na ukazateli 16:15 v náš neprospěch. Průběh druhého poločasu byl jako přes kopírák prvního až do 42. minuty, kdy zlepšenou obranou jsme šli do vedení a druhý poločas tak vyhráli 12:15 a tím i celý zápas dotáhli do úspěšného konce 28:30.

Soupiska a branky:  brankář J. Cibulec; T. Skýpala 1 ; T. Randýsek 6 ; T. Šustáček 4/1 ; Š. Žůrek 3 ; M. Adam 2 ; Š. Cabák 6 ; j. Hanskut 7.