Mladší dorost „B“ ovládl podzimní část sezóny

Do letošní sezóny se nově přihlásil tým mladšího dorostu „B“. Mužstvo startovalo ve druhé lize mladšího dorostu SM. Hráli v něm převážně hráči ročníku 2003, někdy doplňování ročníky 2002, popř. 2004. Cílem bylo, aby kluci měli stejné tréninkové jednotky jako A mužstvo ml. dorostu a aby všichni měli stejný prostor na hřišti. To se zatím v půlce sezóny daří. Je však třeba podotknout, že někteří si těžko zvykají na denní porci tréninku – ale pracuje se na tom, aby dostali ten správný návyk.

Ligu jsme začali velkým vítězstvím v Luhačovicích a poté důležitou domácí výhrou nad Ostravou. Kluci herně rostli a v klíčovém utkání ve Zlíně se to potvrdilo. Tohle utkání jsme zvládli jak herně, tak i ukázkovou bojovností.

Uprostřed podzimní části jsme začali lehce stagnovat a výkony nebyly úplně optimální, ale i tak jsme zvládli další těžké utkání v Kopřivnici, které jsme vyhráli doslova „silou vůle“.

Konec podzimu nám vyšel herně lépe, i když je potřeba zmínit, že největší problém nám dělala obranná fáze. Na té jsme dlouhodoběji pracovali a v posledním zápase se už podařilo bránit tak, jak si představujeme.

Za celý podzim zaslouží všichni kluci pochvalu. Jsme si ale vědomi nedostatků a hned od ledna na nich budeme pracovat. Jde nám hlavně o růst každého hráče na hřišti i mimo něj.

Zápasy podzimní části:
1) TJ Sokol Luhačovice vs HC Zubří „B“         15:43
2) HC Zubří „B“ vs Sokol Ostrava                   35:28
3) TJ Nový Jičín vs HC Zubří „B“                    18:51
4) HC Zubří „B“ vs Házená Paskov                  54:18
5) Zlín vs HC Zubří „B“                                   28:31
6) Rožnov p. Radh. vs HC Zubří „B“                22:44
7) HC Zubří „B“ vs HK Bystřice p. H.              37:17
8) Kopřivnice vs HC Zubří „B“                        25:31
9) HC Zubří „B“ vs SKH Polanka n.O.             39:30
10) TJ Cement Hranice vs HC Zubří „B“          33:40
11) HC Zubří „B“ vs TJ Tatran Litovel             45:23

Poděkování patří všem hráčům, kteří trénují i hrají za „B“ tým:
Rybiař Tomáš, Čepica Karel, Kovář Richard, Cibulec Jakub, Vlk Štěpán, Skýpala Tomáš, Randýsek Tomáš, Miroš Adam, Mancl Pavel, Uhriňák Kristian, Hanskut Jakub, Koleček Miroslav, Kyryljuk Tomáš, Hrdlička Lubomír, Zsoldos Adam, Šišák Filip, Krupa Ondřej, Pšenica Marek, Šupola David, Adam Martin, Mareda Dominik, Jurajda Jonáš, Janošek Štěpán, Hlavenka Petr, Mičkal Jakub.

Realizační tým:
Josef Malina – trenér