Mladší dorost „B“ ovládl derby

V rámci 4. kola 2. ligy mladšího dorostu jsme přivítali soupeře ze Vsetína. Do té doby byl soupeř papírově lepší, takže jsme předpokládali, že derby bude těžké.

První branku utkání dal Vsetín, ale hned jsme stav vyrovnali a to bylo naposled, kdy v utkání Vsetín vedl. Postupně jsme si dokázali vytvořit náskok, kdy poločasový výsledek byl 19:13. Po poločase soupeře dál deptal skvěle chytající Patrik Hrachovec a my jsme utkání kontrolovali a navýšili na konečných 37:22. Opravdu je potřeba všechny kluky pochválit, protože utkání jim oproti minulým kolům vyšlo na jedničku vyšlo. Dařilo se jak v obranné a tak útočné části a ještě jednou je třeba pochválit všechny hráče a Patrika Hrachovce v bráně.

Sestava a branky: Hrachovec P., Rada D. – Poláček, Polehňák 3, Hrachovec K. 5, Hasalík 1, Románek 1, Troják 1, Diviš 13, Lešanský 4, Klich, Chovanec 4, Dořičák 3, Kousal 2.