Mladší dorost „B“ deklasoval Osek n. B.

V druhém kole jsme zajížděli k nováčkovi soutěže do Oseku n. B.  Pro nás bylo kuriózní, že se tohle utkání hrálo venku. Kluky jsme se snažili připravit na rozdílné podmínky, které nejsou jako v hale. Prvních pár minut zápasu nám trvalo, než jsme se dokázali na terén přizpůsobit. Od šesté minuty prvního poločasu jsme se dali dohromady a zápas jsme dostali pod kontrolu. Vytvořili jsme si velký poločasový náskok (6:26). Kluci pokračovali v nasazení i v druhém poločase a pořád jsme se snažili ze zápasu vytěžit maximum, abychom se hlavně rozvíjeli v činnostech jednotlivce.  Klukům patří za nasazení a předvedenou hru pochvala.

TJ Sokol Osek n. B. – HC Zubří „B“ 23:53 (6:26)

Sestava a branky: Hrachovec P., Rada – Poláček 2, Polehňák 10, Hrachovec K. 8, Hasalík 4, Románek 3, Troják 1, Krpelík 4, Diviš 11, Dořičák 4, Kousal 6.

Realizační tým: Malina Josef, Dořičák René.