Mladší dorost „B“ deklasoval Holešov!

Holešov byl dalším týmem, který nás čekal na cestě podzimní částí 2. ligy mladšího dorostu SM. V současné době se klukům výsledkově i herně daří, proto jsme věřili, že naši vítěznou sérii natáhneme o další utkání.

Soupeř na začátku utkání sice vstřelil dvě branky, ale od stavu 4:4 už bylo na palubovce pouze jedno mužstvo – to naše. Následně jsme odskočili na 10:4 a i po zbytek prvního poločasu jsme nekompromisně navyšovali skóre. Druhý poločas byl obrazem prvního a tak po závěrečném hvizdu svítil na světelné tabuli divoce vypadající výsledek utkání.

V útoku se nám dařilo víceméně vše. Nebylo mnoho útoků, které jsme nepřetavili v branku. Branku si koneckonců vstřelili všichni hráči, včetně brankáře. V obraně nás zlobila pouze levá spojka Holešova, která vstřelila 12 branek. Musíme být v obranných činnostech důslednější, také více spolupracovat při zajišťování, jelikož v jiných zápasech by byly právě tyto nedostatky v obraně pro výsledek zápasu rozhodující.

Při vší úctě k soupeři nám však toto utkání neukázalo naši skutečnou výkonnost. Tu nám prověří v závěru podzimní části ligy ještě hráči Uničova a zejména Zlína, který je bodově jen těsně za námi.

Zvláštní poděkování patří starším žákům, kteří operativně doplnili naši soupisku a zastoupili tak zraněného L. Buberníka, který nakonec do zápasu nemohl nastoupit.

HC Zubří B – TJ Holešov 56:19 (26:9)