Mladší a starší žáci o víkendu úspěšní!

Starší žáci „A“ :

Rožnov pod Radhoštěm – Zubří „A“ 23:24 (11:12)

Oslabenému týmu starších žáků nevyšel úvod utkání, když v 9 minutě byl stav 2:7 pro domácí. Bojovností a nasazením však do přestávky vývoj utkání naše družstvo zvrátilo a těsně vyhrálo.

Sestava a branky:

Klement M. – Poláček T., Křiva L., Koleček J. 1, Šustášek T., Cáb J. 9, Mizera B. 7, Vičan D. 1, Petřek J. 2, Vlk T. 4, Krupa J., Palát D., Remeš N.,

Mladší žáci „A“:

Rožnov pod Radhoštěm – Zubří „A“ 21:27 (8:13)

Družstvo mladších žáků podalo dobrý kolektivní výkon a v pěkném utkání přesvědčivě zvítězilo.

Mikulenka D. – Ulrych M. 1, Románek J., Matejovič N. 2, Randýset T. 1, Šustáček T. 7, Krupa J. 2, Mořkovský L. 2, Křiva L. 3, Krupa O. 3, Palát D. 4, Buberník L. 2,

Mladší žáci „B“:

Uherské Hradiště – Zubří „B“ 16:16 (8:9)

Rezerva mladších žáků odehrála v Uh.Hradišti vyrovnané utkání a získala cenný bod. Za předvedený výkon a bojovnost si zaslouží mužstvo velkou pochvalu.

Cibulec J. – Hanskut J. 1, Kala M. 2, Fafejta J., Skýpala T. 1, Cabák Š. 3, Staňo O., Jurajda J. 5, Koleček T. 3, Vičan O. 1.

Mladší žáci „C“:

Rožnov pod Radhoštěm „B“ – Zubří „C“ 11:21 (3:10)

Družstvo složené z velké části z minižáků odehrálo s rožnovskou rezervou pěkné utkání s minimem technických chyb a po zásluze zvítězilo. Kluci dokázali zúročit zkušenosti nasbírané při těžkých zápasech na Prague handball cupu o velikonocích.

Rybiář T. – Románek J. 3, Janošek Š. 1, Zeman J. 1, Ulrych M., Krupa O., Randýsek T. 7, Vlk Š. 6, Kyryliuk T. 1, Majtan A. 1.