Mladší a starší dorost opět vítězně!

1.liga st.dorost sobota 5.10.2013

SKP Frýdek – Místek : HC Zubří 23 : 32 (11 : 16)

Do utkání s družstvem Frýdku Místku vstoupili hráči Zubří koncentrovaným výkonem jak v obraně tak v útoku. Díky tomu postupně navyšovali svoje vedení a domácí ani jednou nepustili do vedení. Pochvala a poděkování patří všem hráčům za předvedený výkon a přístup k utkání po celých 60 minut.

Sestava a branky: Pšenica B., Kocurek – Kašpárek 8/1, Kučera 6, Cabák 4, Dořičák 4, Matějovič 3, Zeman 3, Tejzr 2, Dostál 1, Nesvadba 1, Pšenica, Vavrys, Havran

trenér: Kořínek Aleš
vedoucí: Zuzaňák Zdeněk

1.liga ml. dorost sobota 5.10.2013

SKP Frýdek – Místek : HC Zubří 29 : 36 (13 : 16)

Utkání jsme začali špatně a v osmé minutě jsme prohrávali 6 : 2. Zlepšenou obranou a střelbou z pozice spojek jsme šli do polo-časového vedení o tři branky. I ve druhém poločase jsme pokračovali v dobrém výkonu a zaslouženě jsme v zápase zvítězili. Střelecky se prosadil Ondra Vavrys autor 14 branek .

Sestava a branky: Krupa, Sčotka – Vavrys 14, Nesvadba 9/3, Tejzr 5, Mader 3, Petřek 1, Zeman 1, Polášek 1, Havran 1, Padalík 1, Matějovič, Cáb, Korger

trenér: Koleček
vedoucí: Mičola Ivan