Ml. a St. žáci sehráli své zápasy na Vsetíně

ST ŽÁCI A

KH Zbrojovka Vsetín – HC Zubří A 29 : 26 ( 14:10 )

Začátek zápasu se nám vydařil, vedli jsme 5:3, ale poté soupeř výsledek otočil díky naší nepřesné střelbě a poločas jsme prohrávali o čtyři branky.
Druhý poločas kluci bojovností náskok soupeře stáhli, v 18. minutě byl výsledek 25:25, jenže pak jsme se nechali několikrát zbytečně vyloučit, hráli jsme ve čtyřech, a soupeř dotáhl zápas do vítězného konce.
Kluci bojovali, ale nedisciplinovanost jednotlivců v závěru zápasu nás připravila o lepší výsledek. Střelecky se prosadil Radim Tejzr.

Sestava a branky:
Štěpán Krupa, Petr Divín, Matyáš Juříček – Radim Tejzr 10, Dominik Havran 6, Tomáš Cáb 5, Tomáš Štverák 3, Dan Korger 1, David Petřek 1, Aleš Matejovič, Lukáš Němec, Jiří Polášek, Marián Galus

ML ŽÁCI A

KH Zbrojovka Vsetín – HC Zubří A 11 : 19 ( 5:8 )

Mladší žáci A si vezou další vítězství z hřiště soupeře. Po celé utkání vedli, opírali se o dobrý výkon brankáře Michala Klementa a střelecky úspěšného Petra Kračmarika. Všichni kluci dostali příležitost a zaslouží pochvalu za předvedený výkon.

Michal Klement, Matěj Maléř – Petr Kračmarik 11, Bohdan Mizera 3, Bondyuk Jurij 2, Jakub Cáb 1, Pavel Vala 1, Marek Blinka1, Jan Petřek, Tomáš Němec, Tomáš Vlk

Trenéři: Andrej Titkov, Zbyněk Mizera
Vedoucí: Jiří Petružela