Ml. a St. dorostenci sehráli své zápasy v Náchodě, Muži B v Rožnově

1. Liga starší dorost

HC TJ Náchod : HC Zubří 19: 31 (11 : 18)

Družstvo staršího dorostu vstoupilo do nové sezony úspěšně. Od začátku utkání dobře bránilo a zvládalo jak rychlý, tak i postupný útok a už v desáté minutě vedlo rozdílem šesti branek a do konce poločasu se podařilo náskok ještě navýšit.
Ve druhém poločase jsme udržovali tempo hry. Spolehliví byli oba brankáři a v útoku jsme předvedli několik hezkých kombinací a bez problému dovedli zápas do vítězného konce.
Sestava a branky: Krupa, Koňařík – Kasal 9, Petružela 4, Poloz 4, Válek 4, Václav 3,
Douda 2, Švebiš 2, Hub 1, Přikryl 1, Holiš 1, Frolík.

Trenér: Mičola Jiří

1. Liga mladši dorost

HC TJ Náchod : HC Zubří  27 : 23  (12 : 11)

Úvodní zápas ligy mladšího dorostu se zuberským dorostencům nevydařil. Do utkání jsme vstoupili dost laxně a domácí družstvo toho náležitě využilo. V osmé minutě jsme prohrávali 7:2, poté se přece jen podařilo zahrát sérii rychlých útoků a hru vyrovnat.
Obraz hry druhého poločasu byl podobný prvnímu. My jsme neustále dotahovali jednobrankový náskok soupeře a když jsme měli jít do vedení dopustili jsme se technické chyby nebo neproměnili vyloženou šanci. Celkově družstvo zahodilo devět vyložených šancí a dopustilo se dvacetidvou technických chyb, což je na jeden zápas strašně moc.

Sestava a branky: Pšenica B., Kovanda – Zahradníček 7/2, Kašpárek 3, Molent 3, Dořičák F 3, Cabák 3, Knedla 2, Pšenica M. 1, Dořičák T. 1, Dopita, Vašut, Sedláček.
Trenér: Koleček Jan

2. Liga Muži

TJ Rožnov p.R. : HC Zubří 23: 37 (12 : 20)

V prvním utkání 2. ligy mužů se zuberské „béčko“ utkalo v místním derby. Od začátku utkání jsme šli za ziskem dvou bodů. Dobře fungovala obrana, za kterou podával výborný výkon brankář Koleček a dařil se i rychlý a postupný útok.
Ve druhém poločase kdy už soupeři ubývaly síly jsme už domácí jednoznačně přehráli a po zásluze zvítězili.
Sestava a branky: Koleček, Orság – Dědek 8, Horut 8, Pernický 5, Měchýř 4, Šlachta 4, Roman 3, Měrka 3, Malina 1, Šustáček 1.

Trenér: Mičola Ivan