Minižáci Zubří vybojovali v Bystřici p. H. bronz

V neděli 10.4.2016 sehráli minižáci zuberského áčka další turnaj (6+1)  v Bystřici pod Hostýnem. V prvním utkání jsme porazili Vsetín “A“  5:4. Výhra nás nakopla a ve druhém zápasu to bylo znát –  s Bystřicí p.H. “B“ jsme si poradili 10:6.  Poté jsme sehráli vyrovnanou bitvu  s Bystřicí p.H. “A“, bohužel domácí byli o kousek lepší a nám se nepodařilo v závěru zápasu vyrovnat. S výsledkem 7:8 musíme být ale spokojeni. V posledním utkání jsme obdrželi lekci od vítězek turnaje –  házenkářek Zlína “A“ a celkově jsme tak obsadili hezké třetí místo. Kluky je potřeba opět pochválit za bojovnost a  kolektivní výkon. Ondra Václavík byl s 11 brankami nejlepším střelcem zuberského týmu.

Zápasy:

Zubří A – Vsetín A               5:4

Zubří A – Bystřice p.H. B    10:6

Zubří A – Bystřice p.H. A     7:8

Zubří A – Zlín A                     3:7

Konečné pořadí:

1. Zlín A
  2. Bystřice p. H. A
  3. Zubří A
  4. Bystřice p. H. B
  5. Vsetín A

Branky: Václavík Ondra 11, Hrachovec Kryštof 6, Diviš Kája 3, Poláček Šimon 2, Chovanec Adam 1, Mach Pepa 1, Hrachovec Patrik 1, Mičola Vítek, Klich Ben, Vašek Sam