Minižáci ovládli turnaj ve Zlíně!

V neděli 11.1.2015 se naši zuberští minižáci zúčastnili  XII.ročníku  házenkářského turnaje Zlíncup 2015.  10 týmů bylo rozlosováno do dvou skupin, v naší skupině A jsme se utkali s Napajedly, Kunovicemi, Zlínem B a Bystřicí p. H. Ani v jednom utkání jsme nenašli přemožitele a bezpečně si zajistili postup do semifinále, kde jsme svedli vyrovnaný boj s Velkou nad Veličkou. Po nerozhodném stavu na konci utkání následovaly sedmimetrové hody, které naši mladíci zvládli a s velkou radostí postoupili do finále, kde nás čekal soupeř pořádajícího oddílu Zlín A.

minizaci

Utkání bylo velmi vyrovnané, ale kluci perfektně zabojovali a po vítězství 8:5 si mohli vychutnat oslavy a pověsit si na krk zlaté medaile. Všichni podali skvělý týmový výkon, ale je potřeba pochválit v brance výborně chytajícího Adama Chovance, nejlepšího střelce turnaje Káju Diviše a Kryštofa Hrachovce, který byl vyhlášen jedním z talentů turnaje.

Tým Zubří : Diviš Karel 26 gólů, Hrachovec Kryštof 19 gólů, Chovanec Adam 6 gólů, Koleček Adam 5   gólů, Poláček Šimon 2 góly, Diviš Jan 2 góly, Dořičák Adam 1 gól, Klich Dan 1 gól

Treněři: Dořičák Reňa, Hrachovec Honza

zdroj: zubran.cz

banner2

You may also like...