MATCHDAY: V Lovosicích začíná boj o bronz

Po neúspěšné semifinálové sérii proti Plzni budeme hrát opět po roce o bronz. Tentokrát proti Lovosicím.

Zatímco Lovosice až do posledního kola bojovaly o prvenství v základní části, které jim uniklo o jediný bod, my jsme zachraňovali účast v play-off na poslední chvíli. Nabrali jsme formu na správnou část sezony, rovněž se nám vrátila část marodů. Ve čtvrtfinále jsme překvapili Duklu poměrem 3:1 na zápasy, pak se nám podařilo srovnat stav série s Plzní. Po zranění Matěje Havrana se výrazně zhoršila defenziva a poslední dva duely jsme nezvládli.

Teď je na čase vydolovat zbytky sil, které máme a porvat se o cenný kov!

Trenér Peter Dávid
“My jsme momentálně v situaci stejné jako po celou sezónu. Musíme to nějak poskládat. Lovosice zažívají za poslední roky nejlepší sezónu. Vyhýbají se jim všechna zranění. Zažívají něco podobného jako my minulý rok. My jedem na stejné vlně, jako na začátku sezóny, lepíme to a jdeme s tím, co máme k dispozici. Jsme v roli jasného nefavorita. Chceme se pobít o co nejlepší výsledky. Rádi bychom překvapili jako na Dukle.”

Spojka Tomáš Kyryljuk
“Hrajeme na horké půdě Lovosic, je to tam vždy specifické a těžké. Bez bojovnosti a nasazení to nepůjde, bude rozhodovat dobrá obrana, chceme domů ale odjet s výhrou.”

H2H

Bilance Lovosic: čtvrtfinále proti Frýdku-Místku 3:0, semifinále proti Karviné 1:3

Bilance Zubří: čtvrtfinále proti Dukle Praha 3:1, semifinále proti Plzni 1:3

Základní část: Zubří – Lovosice 29.33 (16.12.2022), Lovosice – Zubří 30:28 (24.9.2022)

Rozhodčími jsou Horáček Václav, Novotný Jiří.

1. zápas o bronz Chance extraligy proti Lovosicím začíná v 17:00