MATCHDAY: teď jde o všechno, doma vyzveme Frýdek-Místek

Po neúspěchu v Brně dnes pro výhru musíme udělat vše. Pokud chceme postoupit do play-off, potřebujeme domácí body, které jsou dnes ve hře proti Frýdku-Místku.

Podzimní souboj dopadl lépe pro našeho soupeře se Slezska. Vyhráli tehdy o dvě branky, rozdíl byl ve Frýdku o hodně větší, nakonec jsme se dotahovali, avšak zvítězit jsme nedokázali.

Dnes bude tým okolo Petera Dávida potřebovat podporu z hlediště a musí ukázat, že v Zubří se vyhrávat nebude!

Trenér Peter Dávid

“Oproti zápasu v Brně musíme zlepšit hlavně obranu, souboje 1na1 a tyto souboje musíme ustát. Nemůžeme si dovolit vlažnější start do zápasu, protože jsme takto zápas v Brně ztratili. Musíme být správně namotivovaní. Potřebujeme nutně úspěch, potřebujeme protrhnout neúspěšnou sérii, kterou aktuálně máme. Soupeř hraje fantastickou sezónu, jsou v pohodě, jsou zdraví a jsou hodně rozjetí.”

Spojka Bohdan Mizera

“Zápas s Frýdkem je pro nás hodně důležitý. V prvním kole základní části se nám ho nepovedlo porazit. Musíme se poučit z chyb, které se nám teď kupí a v sobotu dovést zápas do vítězného konce i v okleštěné sestavě.”

H2H

Bilance Frýdku-Místku: výhra s Hranicemi (39:26), výhra ve Strakonicích (26:33), prohra v Plzni (31:26)

Bilance Zubří: prohra v Brně (32:29), prohra s Lovosicemi (29:33), prohra v Kopřivnici (33:23)

Zápas podzimní části: FM – Zubří 26:24 (5.10.2022)

Tabulkové postavení týmů

Zubří 9. místo – 17b.

Frýdek-Místek 6. místo – 20b.

Rozhodčími jsou Kučerka Tomáš a Friedel Pavel.

20. kolo Chance extraligy proti Pepino SKP Frýdek-Místek začíná v 18:00

Lístky v prodeji na https://hczubri.enigoo.cz/app/tickets/events