MATCHDAY: před domácími fanoušky chceme srovnat sérii

V Lovosicích to v sobotu nevyšlo a domácí tak brali první bod. Boj o bronz však pokračuje středečním duelem v Zubří. Před téměř vyprodanou halou chceme vybojovat vítězství a jet s klidem na sever Čech do třetího utkání.

Lovosice ukázaly, že budou v této sérii hodně vsázet na útočnou sílu a překvapením nebylo, že i pro nás je útok hnacím motorem. V prvním vzájemném duelu padlo 78 branek.

Bude dnes fungovat obrana lépe a udržíme domácí tvrz?

Trenér Peter Dávid

“My bojujeme s velkými obrannými problémy. I přes velký počet nastřílených gólů v Lovosicích to na výhru nestačilo. Musíme obrannou činnost zlepšit. Jedině s lepší obranou můžeme pomýšlet na vyrovnání série. Víme, že jsme schopni srovnávat stav série, povedlo se to s Duklou i Plzní.”

Spojka Ondřej Mika

“V této situaci, kdy prohráváme po prvním zápase jsme už byli, s Duklou Praha se nám to i povedlo otočit. Teď se navíc hraje před domácím publikem. Doufám, že urveme vítězství.“

H2H

Boj o bronz: Lovosice – Zubří 41:37 (6.5.2023)

Základní část: Zubří – Lovosice 29.33 (16.12.2022), Lovosice – Zubří 30:28 (24.9.2022)

Bilance Lovosic: čtvrtfinále proti Frýdku-Místku 3:0, semifinále proti Karviné 1:3

Bilance Zubří: čtvrtfinále proti Dukle Praha 3:1, semifinále proti Plzni 1:3

Rozhodčími jsou Hanák Michal, Pavlíček Luboš.

2. zápas o bronz Chance extraligy proti Lovosicím začíná v 18:00

Lístky v prodeji -> https://hczubri.enigoo.cz/app/tickets/events/224