MATCHDAY: do posledního letošního utkání doma chceme vložit vše

Lovosice letos patří mezi nejlepší týmy extraligy, nejvyšší českou ligou procházejí hladce. Důkazem je také jejich bilance 15 výher a jen dvou porážek (obě proti Plzni).

V zářijovém zápase v Lovosicích jsme byli od začátku lepší a zápas jsme měli pod kontrolou. Jako snad v každém zápase, který byl vyrovnaný, jsme ale nezvládli závěr a nedařilo se nám především střelecky.

Dnes se však chceme opřít o navrátilce do sestavy a hlavně věříme v hojnou účast fanoušků.

V dnešním zápase bude jako vždy otevřen FANSHOP u vstupu, do kterého jsme naskladnili nové kusy, které jsou vhodné pro blížící se Vánoce.

Peter Dávid, trenér HC ROBE Zubří: „Lovosice jsou mančaft, který všechny válcuje. Jsou jen o bod na druhém místě. Jsou špičkou naší ligy. My bojujeme sami se sebou. Chtěli bychom konečně vyhrát a využít domácí publikum. Do zápasu jdou Lovosice v roli favorita. Přes to všechno chceme udělat maximum, abychom doma vyhráli. Už by to bylo hodně špatné, kdybychom ztratili další domácí body.”

Petr Hlavenka, pivot HC ROBE Zubří: „Čeká nás poslední domácí zápas letošního roku. Lovosice dokazují svou sílu a pohodu v letošní sezóně. Doufám, že klopýtnutí proti Karviné bylo ojedinělé a ze Zubří se body odvážet nebudou. Při podpoře skvělých fanoušků věřím, že dva body zůstanou doma.”

H2H

Bilance Lovosic: výhra s Hranicemi (41:26), výhra ve Strakonicích (28:36), výhra s Prešovem (28:26)

Bilance Zubří: prohra v Kopřivnici (33.23), prohra v Prešově (27:20), prohra s Karvinou (26:30

Zápas podzimní části: Lovosice – Zubří 30:28 (2.9.2022)

Tabulkové postavení týmů

Zubří 6. místo – 17b.

Lovosice 2. místo – 30b.

Rozhodčími jsou Horáček Václav a Novotný Jiří.

18. kolo Chance extraligy proti HK FCC Město Lovosice začíná v 18:00

VSTUPENKY: https://hczubri.enigoo.cz/app/tickets/events/194