MATCHDAY: do Kopřivnice jedeme pro body, nic jiného není přípustné

Už musíme. Body z venku nevozíme, změnit to budeme muset v Kopřivnici. Pro zajištění play-off by bylo pozitivní získat další body, zvláště proti Kopřivnici, která se na nás v tabulce dotahuje.

Po neúspěchu v Prešově nás čeká opět zápas venku. Sobotní utkání ukáže, jestli jsme schopni z venkovních hřišť dovést více než 3 body. Zatím jsme uspěli jen v Jičíně a remizovali v Hranicích. Pro zajištění play-off jsou případné 2 body z Kopřivnice velice důležité.

Kopřivnice však na rozdíl od nás nabírá na tempu. Nejprve remizovala v Prešově, poradila si doma se Strakonicemi a následně uspěla v Hranicích. Z posledních tří zápasů tak vytěžila téměř maximum.

Trenér Peter Dávid

“Pro nás to bude velké derby, je to nejkratší výjezd ven. Očekává se velmi bouřlivá atmosféra. Doufáme v podporu našich fanoušků. Venku jsme hodně nevyrovnaní, tento zápas bude mít ale jiný nádech. Potřebujeme úspěch z venku, bude to ale neskutečně těžké. Uvidíme, jak se dostanou naši zranění zpět do hry.”

H2H

Bilance Kopřivnice: výhra v Hranicích (24:29), výhra se Strakonicemi (40:25), remíza v Prešově (35:35)

Bilance Zubří: prohra v Prešově (27:20), prohra s Karvinou (26:30), prohra v Maloměřicích (34:29)

Zápas podzimní části: Zubří – Kopřivnice 39:25 (21.9.2022)

Tabulkové postavení týmů

Zubří 6. místo – 17b.

Kopřivnice 9. místo – 15b.

Rozhodčími jsou Valášek Mojmír a Vychodil Jaroslav.

17. kolo Chance extraligy proti KH ISMM Kopřivnici začíná v 18:00