MATCHDAY: dnes se doma pokusíme o prodloužení série

Zafunguje síla zuberského publika? My v to věříme. Ve 4. semifinále proti Talentu Plzeň chceme zvítězit a dotáhnout sérii až do pátého zápasu zpět do Plzně. Pomoci by měli fanoušci, kteří jak během čtvrtfinále, tak i během semifinále téměř vyprodali halu.

V minulém zápase Plzeň potvrdila roli favorita a drtivým rozdílem nás vyprovodila domů. Dnes ale hrajeme doma a ze Zubří se výhry zkrátka nevozí. Pokud se nám podaří uspět, natáhneme semifinále do posledního možného zápasu.

Trenér Peter Dávid
“Chtěli bychom náš strašný výkon, který skončil debaklem, z Plzně odčinit. Je nám jasné, v jak oslabené sestavě budeme. Doma je to však jiné. Uděláme maximum, abychom sérii srovnali.”

Křídlo Tomáš Mičkal
“Nepovedený zápas v Plzni jsme hodili za hlavu a doma musíme předvést diametrálně odlišný výkon s maximálním nasazením a bojovností. Věřím, že nás požene plná hala a společně vrátíme sérii do Plzně na rozhodující zápas.”

H2H

Play-off: Plzeň – Zubří 37:22 (15.4.2023), Zubří – Plzeň 33:30 (12.4.2023), Plzeň – Zubří 30:26 (10.4.2023)

Základní část: Plzeň – Zubří 37:27 (22.2.2023), Zubří – Plzeň 27:24 (26.10.2022)

Rozhodčími jsou Horáček Václav, Novotný Jiří.

4. semifinále play-off Chance extraligy proti Talent týmu Pl. kraje začína v 18:00

Lístky v prodej na  https://hczubri.enigoo.cz/app/tickets/events/221