MATCH DAY: venkovní body už nutně potřebujeme, o ně se porveme v Jičíně

Dnes hrajeme v Jičíně! Další ze série venkovních utkání začíná v 18 hodin. Pokud chceme pomýšlet na lepší postavení do play-off, budeme muset body dovést i z Jičína. Dnešním zápasem začíná jarní číst Chance ligy, tedy odvetná utkání. Zápas s Jičínem jsme na úvod sezóny zvládli. Jak je na tom naše aktuální forma?

Náš první venkovní získaný bod přišel v Hranicích. Remíza s Cementem však nemohla nikoho těšit. Z venku jsme tuto sezónu dovezli pouze jediný bod a bude potřeba na venkovních hřištích více zabojovat. Body z venku jdou však ruku v ruce s možnostmi kádru, které jsou aktuálně žalostné. Klíčoví hráči se do sestavy po zraněních ještě nechystají a proto se bude muset tým spolehnout na své dravé mládí.

Zápasy v Jičíně jsou hodně těžké. 8 z 10 bodů získal Jičín právě doma. Do Jičína jedeme bojovat, nic jiného nám nezbývá. Síla týmu, kterou ukazujeme především doma, bude dnes hodně potřeba.

H2H

Bilance Jičína: prohra ve Frýdku (29:33), výhra s Hranicemi (42:26), prohra s Plzní v ČP (25:34)

Bilance Zubří: remíza v Hranicích (27:27), výhra se Strakonicemi (34:24), výhra s Novým Veselím v ČP (35:27)

Zápas podzimní části: Zubří – Jičín 33:26 (3. 9. 2022)

Tabulkové postavení týmů

Zubří 6. místo – 15b.

Jičín 10. místo – 10b.

Rozhodčími dnešního utkání jsou Moravec Lukáš a Tůma Martin.

14. kolo extraligy proti O2xyworld HBC Jičín začíná v 18:00 ve hale Jičín.