MATCH DAY: v ROBĚ aréně přivítáme Nové Veselí

První domácí utkání tohoto roku odehrajeme se silným a ambiciózním Novým Veselím. Podzimní utkání proti Veselí jsme u nich prohráli 32:30, tento výkon patřil k těm našim méně podařeným.

TJ Sokol Nové Veselí má o něco horší bilanci než my. Doma sice přehráli v semifinále Českého poháru Lovosice a postoupili tak do finále s Plzní, poslední 3 extraligové zápasy však Vysočany vyšly bez bodů.

Bilance Veselí: Lovosice pohár (výhra 31:24), Plzeň (prohra 26:32), Dukla (prohra 25:29), v Kopřivnici (prohra 31:25)

Naše bilance: v Karviné prohra (35:32), Hranice (výhra 28:20), Frýdek-Místek (výhra 36:26), Jičín (výhra 30:24)

Předzápasové postřehy

Trenér Peter Dávid: “Čeká nás těžká zápas, u nich jsme předvedli jeden z mála nevydařených zápasů podzimní části. Máme jim tedy co oplácet. Veselí se tuto sezónu herně velice posunulo, jsou úplně jinde, než minulý ročník. Chceme se vrátit do euforie domácích utkání s fanoušky. Potřebujeme výhru kvůli vývoji v tabulce. Veselí vychází ze zabezpečené obrany s výborným Schamsem. Takže to bude velmi složitý boj. Doufám, že po prohře v Karviné přijde domácí výhra.“

Zápas začíná v 18:00

Živé vysílání na tvcom nebo onlajnech

TVCOM

ONLAJNY