MATCH DAY: V předposledním utkání základní části se představíme ve Strakonicích

Ve Strakonicích nás čeká předposlední utkání základní části Chance extraligy. Zároveň to bude poslední venkovní utkání a v nich se nám letos nedaří. Teď však musíme uspět.

Strakonice jako nováček extraligy překvapují. V tabulce za sebou nechávají Hranice i Maloměřice. Nám pro šance na play-off nezbývá nic jiného než vyhrát.

Trenér Peter Dávid

“Je to pro nás absolutní finále bojů o play-off. Do toho všeho se Jičín dotáhl do celé skupiny možných kandidátů na play-off a je stále dost adeptů na dva Černé Petry. Když chceme být v play-off, musíme tady vyhrát. Je nám jasné, že to bude strašně těžké, Strakonice jsou doma úplně jiné. Ta divácká kulisa je strašně blízko palubovce a je to specifické. Už neexistuje že to zkusíme, my musíme!”

Křídlo Pavel Bajer

“Další zápas ve Strakonicích nebude lehký. Mají fanoušky kteří je ženou kupředu a umí udělat nepříjemnou atmosféru. Pokud budeme bojovat a plnit úkoly trenéra, dovezeme 2 body domů a budeme blíže k postupu do play-off.”

H2H

Bilance Strakonic: výhra v Hranicích (22:31), prohra s Jičínem (20:27), výhra s Prešovem (30:28)

Bilance Zubří: prohra v Plzni (37:27), prohra s Duklou (27:33), prohra ve Veselí (24:22)

Zápas podzimní části: Zubří – Strakonice 34:24 (12.11.2022)

Tabulkové postavení týmů

Zubří 11. místo – 19b.

Strakonice 12. místo – 11b.

Rozhodčími jsou Hájek Milan a Kozler Tomáš.

25. kolo Chance extraligy proti Strakonicím začíná v 18:00