MATCH DAY: Srovnáme stav série na domácí půdě?

Semifinálová série začala v Plzni. Po prvním utkání jsou šťastnější Plzeňští, ti vybojovali první bod a dnes se série přesouvá k nám! Na rozdíl od čtvrtfinále se nehraje systémem dva doma – dva venku, ale na střídačku. Dnes nabídne program v hale nejen úžasnou házenkářskou podívanou, připravili jsme si pro vás i poločasovou soutěž.

V dnešním zápase budeme chtít napravit chyby, které jsme vytvořili na severu Čech. Dnes se budeme spoléhat na velkou podporu z hlediště. Tak dojděte do haly včas a povzbuďte naše Áčko k vyrovnání série.

Bilance Plzně: výhra Zubří (26:20), Brno výhra (30:20), v Brně výhra (20:30), v Brně prohra (23:22)

Naše bilance: prohra v Plzni (26:20), ve Veselí výhra (22:31), doma výhra 2x Veselí (30:21, 30:23)

Předzápasové postřehy

Trenér Peter Dávid

“My jsme v Plzni zklamali na plné čáře. Nehráli jsme to, co nám jde. Plzeň dominovala ve všech oblastech. Velmi dobře jim zachytal brankář, tolik šancí kolik jsme nechali nevyužitých, ve spojení s technickými chybami, bylo i na nás hodně. To musíme ve druhém zápase eliminovat. V útoku to v závěru tahali přes zkušené hráče.

Doufáme v dobrou návštěvu, je sice středa, v Zubří jsou fandové zvyklí na sobotu, ale mohli by přijít a podpořit nás. Vybavuji si domácí zápasy, kdy nás tahali hodně kupředu a nám to nesmírně pomohlo.”

Křídlo Miroslav Jurka

“První utkání v Plzni nám nevyšlo podle představ. Nedrželi jsme se toho, co jsme si před zápasem řekli. Cíl středečního utkání je jasný. Budeme chtít odčinit prohru z Plzně a vyhrát na domácí palubovce. Doufám, že nám v tom pomůžou naší skvělí fanoušci.”

Zápas začíná v 18:00 v ROBE aréně.

ONLINE PRODEJ VSTUPENEK ZDE: https://hczubri.enigoo.cz/app/tickets/events

Živé vysílání na tvcom nebo onlajnech