MATCH DAY: před domácími diváky hrajeme s Duklou

Jen stěží se dá popsat bezmoc, která zavládla v Zubří po vypadnutí v semifinále. Všechno hrálo do karet, byli jsme namotivováni a věděli jsme, že Plzeň můžeme porazit. Ani tři pomyslné mečboly ale nepomohly. Teď nás čekají minimálně tři zápasy proti pražské Dukle.

Ta byla vyřazena za stavu 3:0 Karvinou. Vzájemná bilance hovoří lépe pro nás, dnes rozhodne aktuální rozpoložení a mentální odolnost. Zápas na domácí půdě může naši náladu nakopnout a díky první výhře v sérii pojedeme s větším klidem do odvety. To je však trochu předčasné, je důležité dnešní zápas nijak nepodcenit.

Předzápasové postřehy

Trenér Peter Dávid

“Po prohrané sérii s Plzní se hledá jen stěží stoprocentní motivace. Do bojů s Duklou však jdeme s jasným cílem a to převzít bronz. Je to velká zodpovědnost, ale papírové předpoklady hovoří jasně. Musíme být úspěšní. První utkání napojí, jakým směrem by se mohla série ubírat.”

Křídlo Tomáš Mičkal

“Pražská Dukla je určitě těžký soupeř s naším bývalým trenérem. Nám se hodně těžce kouše vypadnutí v semifinále, ale pořád hrajeme o medaili, kterou všichni moc chceme. Věřím, že se dokážeme nastavit v hlavách a v sobotu uděláme společně s našimi fanoušky první krok k medaili.”

Zápas začíná v 18:00 v ROBE aréně

Živé vysílání na tvcom nebo onlajnech