Match day: poslední zápas základní části v Kopřivnici

22. kolo extraligy je pro všechny týmy tím posledním v základní části. My zajíždíme do Kopřivnice, kde se rozhodne o našem konečném umístění.

Není to však jen v našich rukách, pokud vyhrajeme a Plzeň doma padne s Karvinou, budeme druzí. Variant je ale mnoho. Zatím víme, že můžeme dostat Lovosice, Nové Veselí nebo Brno.

Do zápasu v Kopru tak můžeme jít s relativním klidem, před zápasem však trenér Peter Dávid avizuje, že nechce za žádnou cenu přerušit vítěznou šnůru.

Bilance Kopřivnice: v Jičíně prohra (26:22), Brno výhra (29:24), na Dukle prohra (37:33), v Hranicích výhra (25:30)

Naše bilance: Plzeň výhra (33:22), v Lovosicích výhra (25:31), Maloměřice výhra (39:22), ve Frýdku-Místku výhra (30:35)

Předzápasové postřehy

Trenér Peter Dávid

“Bude to hodně těžký zápas, jim neskutečně sedí domácí prostředí, ta hala a všechno okolo. Je nám jasné, že musíme potvrdit lauf, ve kterém teď jsme. V sobotu to však bude o něčem jiném. Jedeme tak s velkou pokorou. Já budu rád, když se tam dostane i pár zuberských fanoušků, je parádní, jak nás podporují doma. Máme s nimi odehrané dva zápasy, z toho byl jeden přípravný, takže o kvalitě soupeře víme.”

Pravé křídlo Pavel Přikryl

“Nečeká nás v Kopřivnici nic lehkého i vzhledem k tomu, jak byl náš poslední souboj vyhrocený. V Kopřivnici se bude hrát o hodně, pokud vyhrajeme, máme stále šanci na druhé místo po základní části. V poslední době máme ale perfektní formu a věřím že jí potvrdíme i v Kopřivnici.”

Zápas začíná v 18 hodin v hale ZŠ Emila Zátopka.

Živé vysílání na tvcom nebo onlajnech